Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' BMW 528

€6,999
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Motor 3.0 Benzin, behet me gas 100% me impiant nga 600€, steptronik, , xenon, sedilje dhe timon me ngrohje, sallon i paster lekure, goma te reja, ne gjendje te shkelqyer me dogan te paguar.

  • 069Show phone
  • Durres
  • 10 June 2022
Support Ukraine