Report This Ad!
Bookmark This

2008' BMW 528

€6,999
 • 2008 BMW 528 in Durres, Albania
 • 2008 BMW 528 in Durres, Albania - 2
 • 2008 BMW 528 in Durres, Albania - 3
 • 2008 BMW 528 in Durres, Albania - 4
 • 2008 BMW 528 in Durres, Albania - 5
 • 2008 BMW 528 in Durres, Albania - 6
 • 2008 BMW 528 in Durres, Albania - 7
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Mileage: 180000 km
Displacement: 3 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW 528i Xdrive 4x4
✔ Viti: 2008
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 180.000
✔ Ngjyra: Blu
✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin, behet me gas 100% me impiant nga 600€, steptronik, , xenon, sedilje dhe timon me ngrohje, sallon i paster lekure, goma te reja, ne gjendje te shkelqyer me dogan te paguar.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 6999€ (nuk nderrohet)
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 20 September 2021