Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' BMW 525

€4,400
6 photos
Body: Sedan
Age: 17 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Bmw seria 5 e60 naft 2005 look ( M fabrike ) me letra tpagutjme me te gjitha sedilje me fryrje shfryrje perthyrje dhe jastik te koka sediljeve ngrofje ftofje sediljesh levizje timoni elektrike pasqyra me palosje me cels kur kycet bagazhi me buton navi madh tapiceri bezh shum e paster etj etj

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 29 May 2022
Support Ukraine