Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' BMW 520

€10,700
2011' BMW 520 photo #1
2011' BMW 520 photo #2
2011' BMW 520 photo #3
2011' BMW 520 photo #4
2011' BMW 520 photo #5
2011' BMW 520 photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet makina ne super gjendje Akull....
Dokumenta shqiptare t paguara per 1 vit....
Makina ka 260.000 Mij KM 100% Origjinal..
Goma te Reja Michelin Me vler 1200€...
Sensor Para mbrapa Fabrike....
Makina esht super e paster dhe shum ekonomike...
Xhama Para-Mbrapa t zinj me leje me vler 370
Shitet per arsye personale....

  • 068Show phone
  • Durres
  • 4 December 2023
Support Ukraine