Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' BMW 520

€6,900
2010' BMW 520 photo #1
2010' BMW 520 photo #2
2010' BMW 520 photo #3
2010' BMW 520 photo #4
2010' BMW 520 photo #5
2010' BMW 520 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHES BMW 520 BENXIN+GAZ 2.0 PUNON 100% GAZ 4 PISTONA SHUM EKONOMIKE.SIGURACION TAKSAT DERI 13.01.2024 KUALIDIMI DERI 13.01.2025.IMPJANTI STAGG MONTUAR KE ELTONI&SHKRUAR NE LEJE.ME NJE PIENO BEN 500 KILOMETER BOMBULA 60 LITERSHE E VENDOSUR NE GOM REZERV.ABS ESP SRS AUX KOMPJUTER BORDI NAVIGATOR I MADH.SENSOR ORIGJINAL PARA MBRAPA.XHAMAT ELEKTRIK DHE TE SAPO VENE TE ZINJ ME LICENS PER 5 VJET DERI ME 2028.PAST I DHASH KOMPLET 100 EURO ESHTE AKULL TAPICERIN SAPO E LAVA SOT.BAXHO KAMJO AUTOMATIKE.PILOT AUTOMATIK LIMITATOR SHPEJTESIE.DRITAT KSENO BIKSENO ME LUPA.VAJ 5/40 I BMW I NDERRUAR SOT ME 15.01.2023 PER 13 MI KILOMETER.FILTER AJRI VAJI KONDICIONERI BENZINE TE NDERRUARA.4 GOMAT 70% TE REJA 235.45.R 18 MBRAPA 245.45.R 18.FERROTAT PARA MBRAPA TE NDERRUARA.1 VIT KA BMW NE SHQIPERI ME SHUM QENDRON GARAZHD TE GJITHA SHERBIMET TE BERA GJERMANi ME LIBER SERVISI TE SHOQERUAR.201.322 KILOMETRA.19.12.2010 VITI PRODHIMIT ME 04.03.2011 DALE QARKULLIM.ME 7 MI LEK GAZ BEN 100 KILOMETER ME .SHITET PER ARSYE PERSONALE.TARGE E VECANTE ME POROSI AB 383 iP.ME NDERRIM CMIMI 8800 EURO TEL WATCAP

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 29 April 2023
Support Ukraine