Bookmark This

2011' BMW 335

€10,900
Report This Ad!
  • 2011 BMW 335 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

BMW Seria 335-3.5 Diesel Look M Fabrike , Viti Prodhimit 2011 me 217.000 km , baxha xhami , sensor parkimi , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje+ memorje , disqe alumini , goma te reja , drita kseno , bi kseno , navigator , komando ne timon , marsha ne timon , cd player , bagazhier , klima tronik , sensore parkimi sensor dritash , sensor shiu , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi—10.900 Euro I Diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363–Viber—WhatsAp--Facebook---Erjon AutoInstagram--ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 7 December 2020