Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' BMW 330

€12,000
5 photos
Age: 14 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Marka: BMW FULL PACKET M
Modeli: 330d
Viti: 2009
Transmisioni: Automatik
Karburanti: Nafte 3.0
Kilometra: 227000
Cmimi: 12.0000€ me dogane te paguar
Kontakt:
Vendndodhja:
Ngjyra:E zeze
Makina Eshte versioni me full i ketij modeli dhe permban te gjitha ekstrat e nevojshme si psh:
▪︎Makina esht ne gjendje shum te mire motorrike e gjenerike
▪︎klima,rbs srs esp pilot
▪︎sedilje lekure dhe me ngrohje
▪︎disqe alumini
▪︎xhamat te zi original
▪︎sensor parkimi+ kamera
▪️Sensor shiu
▪︎baxho panorama navigator
▪️Sensor per dritat e gjate(nderrohen ne menyre automatike)
▪️Pasqyra me palosje
▪️Timon me Levizje elektrike
▪️Sedilje me levizje elektrike
▪️Sedilje me fryerje-shfryerje
▪️Start STop Keyeless
▪️Navigator,Bluetooth,Cd,Aux
▪️Komanda ne timon,limitator shpejtesie
▪️Sherbime te bera
▪️Goma dhe ferrota te reja
▪️Full panorama

Support Ukraine