Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' BMW 330

€5,700
5 photos
Body: Sports Car
Age: 17 years
Mileage: 268000 km
Displacement: 3000 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Bmw 330i manuale me 6 marsha pa taks luksi me motorr 2996cc me dogane te paguar ardhur nga Zvicra ne super gjendje.Makina eshte me liber sherbimesh,eshte motorr i thjeshte me 258 hp i cili konvertohet 100% ne gaz.Eshte ne super gjendje sic duket dhe ne foto me te githa sherbimet e bera.Disqe 19 BBS origjinale,jane me vlere 1000euro.Opsionet:
-Fener me rradh led
-Fener kseno-bikseno
-Stopa led
-Aset sportiv M
-Kamjo manuale me raporte M
-Pilot automatik
-Start and stop
-Hapet dhe mbyllet me shenje gishti
-Auto hold ne malore
-Pedale M
-Marmite sportive AC SHNITZER
-Xhama te zinj
-Disqe alumini 19
-Sendilje elektrike me fryrje cfryrje
-Sendilje sportive me hapje para-Mbrapa
-Tapiceri lekure dhe kamosh
-Sendilet e pasme me palosje
-Tetuc
-Timon M
-Pasqyrat antiverbim
-Sensor shiu
-Sensore parkimi
-Larese feneresh
-Xham optik
Dhe shume opsione te tjera.Per cdo pyetje mos hezitoni.Ndodhet ne Durres
Cmimi i diskutushem 5700euro

  • 069Show phone
  • Kokomani
  • Durres
  • 11 March 2023
Support Ukraine