Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' BMW 328

€13,500
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 100000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

BMW 328i 2014 Luxury Edition.
105.000km origjinale me 100% garanci.
Motor 2.0 twinpower turbo. 245 kuaj fuqi.
Ka opsione Eco Pro, Comfort dhe Sport/Sport+
Konsumi mesatar eshte 7 L/100km.
Mund te behet me impjant gazi.
Ka nje sallon shume te vecant dhe komod me sendile me levizje elektrike, me memorje dhe me ngrohje.
Sistem audio Harman&Kardon. (16 bokse, subwoofer)
USB, Bluetooth, cellphone conectivity.
Kamera perkimi dhe sensore parkimi.
Cruise contol.
Trip monitor.
Start and stop.
Multimedia intelligent system,
Goma Pirelli runflat qe nuk cahen te reja (820€).
Tavan xhami dhe shume opsione te tjera.
Te gjitha sherbimet jane bere dhe nuk ka nevoj asnje sherbim extra.
E gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli.
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe ruhet ne garazh.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 5 March 2023
Support Ukraine