Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' BMW 328

€14,000
6 photos
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet bmw 328 d x drive e vitit 2014 e ardhur nga usa makina eshte full ekstra shihet dhe ne foto eko start stop klima dixhitale bord kompjuter navi dvd cd radio pilot sensor parkimi sensor shiu dritat auto sediljet memorje me ngrohje baxho xhami disqe alumini me gomat e veres te sapo vena + 4disqe me gomat e dimrit te gjitha sherbimet e bera e sapo targuar km 155 mije te sajat me liber sherbimi cmimi 14.000 Eur pak i diskutueshem

  • 069Show phone
  • Pogradec
  • 18 March 2022