Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' BMW 328

€13,500
6 photos
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

BMW 328 Benzine (2.0), Viti Prodhimit 2013 , Fiket ne semafor , kamio automatike + tronik , disqe alumini M, goma te reja , klima tronik , cd player , aux , bluetooth , dvd , sendilje lekure , sendilje me ngrofje+memorje , kseno bi kseno , timon me ngrofje , xhama te zinj , baxha xhami , sensore parkimi , kamer parkimi , komando ne timon , ndezje me START-STOP , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi- Euro I Diskutueshem ose ndrrohet.... Cel--Viber-WhatsApp Facebook-Erjon Auto Instagram-ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 8 March 2022