Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' BMW 328

€14,500
6 photos
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

BMW 328 Benzine (2.0), Viti Prodhimit 2012 , Fiket ne semafor , kamio automatike + tronik , disqe alumini M, goma te reja , klima tronik , cd player , aux , bluetooth , sendilje lekure bezh , tregues kilometrazhi ne xham , sendilje me ngrofje+memorje , kseno bi kseno , timon me ngrofje , xhama te zinj origjinal , xhamat e pare me leje, baxha xhami , sensore prkimi , kamer parkimi 360 grad , komando ne timon , ndezje me START-STOP , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi-14.500 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet.... Cel--Viber-WhatsApp Facebook-Erjon Auto Instagram-ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 6 March 2022