Report This Ad!
Bookmark This

2011' BMW 328

€8,500
  • 2011 BMW 328 in Tirane, Albania
  • 2011 BMW 328 in Tirane, Albania - 2
  • 2011 BMW 328 in Tirane, Albania - 3
  • 2011 BMW 328 in Tirane, Albania - 4
  • 2011 BMW 328 in Tirane, Albania - 5
  • 2011 BMW 328 in Tirane, Albania - 6
Body: Sedan
Mileage: 170000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

BMW 328-Benzie-Gaz Km:171.000 , Viti Prodhimit 2011 , kamio automatike + tronik , disqe alumini , goma te reja , klima tronik , cd player , sendilje mershine , sendilje me ngrofje , komando ne timon , baxha xhami , ndezje me START-STOP , e sapo ardhur nga Kanadaja , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi-8.500 Euro I Diskutueshem
Viber-WhatsApp Facebook-Erjon Auto Instagram-ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 17 November 2021