Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' BMW 328

€8,500
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 170000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

BMW 328-Benzie-Gaz Km:171.000 , Viti Prodhimit 2011 , kamio automatike + tronik , disqe alumini , goma te reja , klima tronik , cd player , sendilje mershine , sendilje me ngrofje , komando ne timon , baxha xhami , ndezje me START-STOP , e sapo ardhur nga Kanadaja , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi-8.500 Euro I Diskutueshem Cel--Viber-WhatsApp Facebook-Erjon Auto Instagram-ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 18 July 2022
Support Ukraine