Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' BMW 323

€5,999
7 photos
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Mileage: 230000 km
Displacement: 2987 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

OKAZION ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW Seria 3
✔ Viti: 2010
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 230.000
✔ Ngjyra: Blu e erret
✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 benzin pa taks lluksi behet me gas 100%, Start-Stop, timon me ngrohje dhe elektrik, sedilje elektrike dhe me ngrohje, kondicioner, CD, komanda ne timon, etj.
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres, Marikaj
✔ Cmimi: 5999€
✔ Telefon: +355692497771

  • 069Show phone
  • NRG Motors
  • Durres
  • 8 March 2022