Report This Ad!
Bookmark This

2016' BMW 320

€17,500
  • 2016 BMW 320 in Tirane, Albania
  • 2016 BMW 320 in Tirane, Albania - 2
  • 2016 BMW 320 in Tirane, Albania - 3
  • 2016 BMW 320 in Tirane, Albania - 4
  • 2016 BMW 320 in Tirane, Albania - 5
Body: Hatchback
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Bmw 320GT M packet Germany Edition. Makina disponon motorr 2.0 nafte me 184 kuaj fuqie(shum ekonomike dhe e shpejt), kambjo 8G automatike tiptronic,prodhuar ne fundvitin e 2015, 197.000 km origjinale (garanci kilometrash). Disponon Look M fabrike brenda dhe jasht , tapiceri kamosh ( me e shtrenjta e llojit te saj), sendilje me ngrohje , sensor parkimi , sensor dritash , sensor shiu, clima bizonale, xhama te zinj origjinal. Goma t reja Continetal , vaj filtra te sapo bera . Makina esht bler ne koncesionar Bmw ne Gjermani (disponoj te gjitha fotot q kur esht bler ) , e perdorur 1 vit n Shqipri. Cmimi:17500€(i diskutushem) .

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 3 October 2021