Bookmark This

2000' BMW 320

€250,000
Report This Ad!
  • 2000 BMW 320 in Kruje, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

shes Bmw 320 nafte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike siguracioni i sapo prer letrrat te prera deri me dat 20-2 -2021makina disponon xhama elektrrik pasyre elektrrike sallon merrshini te paster klima trronik pilot automat me komando ke timoni makina esht si ne foto .sherbime te bera vaj filtra rryp motorri polexh kollodoku bateri te re .te katera gomat Mishelin ne gjendje te mir cmimi i diskutushem

  • 068Show phone
  • Kruje
  • 13 December 2020