Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' BMW 120

€9,400
2012' BMW 120 photo #1
2012' BMW 120 photo #2
2012' BMW 120 photo #3
2012' BMW 120 photo #4
2012' BMW 120 photo #5
2012' BMW 120 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

🇩🇪 BMW SERIA 1 2012🇩🇪
-BMW 120D
-2.0Nafte (184hp)
-Viti prodhimit 2012
-Ardhur nga Gjermania
-170.000kilometra orgjinale te verifikueshme
-Kambio Automatike
-Drive Mode - Eco Pro/ Comfort/Sport/Sport+
-Kambio 8 Marsha
-Pasqyra me palosje / antiverbuese
-Baxha Xhami
-Klima A/C
-Dy çelsa
-Sedilje me ngrohje, me hapje, me fryrje
-Pika led tek dorezat e dyerve
-Fener me led Xenon/Bixenon
-Stopa led
-Xhama te zinj orgjinal fabrike
-Xhami pare me nuance jeshile
-Dokumenta 12 muaj te paguara, Nentor 2024 , kolaudimi Nentor 2025 per dy vjet
-Sensor parkimi
-Makina eshte ne gjendje 10/10. Kilometra orgjinale te sajat, te verifikueshme . Blere ne privat ne Gjermani vet. Nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi. Targuar dhe paguar dokumentat per nje vit. Super e paster brenda dhe jashte. Goma 90% te reja . Bateri e re , vaj filtra.
Cmimi 9400€
📍Vlore

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 10 November 2023
Support Ukraine