Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' BMW 120

€12,500
2012' BMW 120 photo #1
2012' BMW 120 photo #2
2 photos
Expired
3 months ago
Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

‎Shitet BMW seria 1, motorr 2.0 nafte,sport line, kambio automatike, klima, sedilje lekure me ngrohje, lane assist (dridhet timoni kur del nga vijat e bardha), frenon vet ne rast rreziku, cruise control, xhama te erret origjinal, navigator, dritat e gjata automatike, bixenon, baxho, ndezje me buton, dy celesa, start-stop, comfort access, sistem drejtimi me tre opsione sport, comfort dhe eco. Dokumentat e paguara per 1 vit. Makina eshte ne gjende shume te mire.

Support Ukraine