Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' BMW 120

€4,900
6 photos
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet BMW seria 1 motorr 2.0 diesel START-STOP e sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2008-196 Mije Km Origjinale!Makina disponon Navigator i madh kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik (Cruise Control)clima digitale bi zona (funksionale) kasetofon me CD player MP3 AUX nga fabrika sensore Parkimi origjinal Drita Bi Xenon me vete pozicionim sipas terrenit sensore drite sensore shiu ABS ESP (sistem antirreshkitjes)disqe alumini origjinal BMW Goma 90% etj makina eshte ne gjendje te perkryer MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE AUTO_BEU DHE NE FACEBOOK AUTO-SALLON-BEU FALEMINDERIT

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 14 March 2022