Report This Ad!
Bookmark This

2006' BMW 120

€5,900
  • 2006 BMW 120 in Kruje, Albania
  • 2006 BMW 120 in Kruje, Albania - 2
  • 2006 BMW 120 in Kruje, Albania - 3
  • 2006 BMW 120 in Kruje, Albania - 4
  • 2006 BMW 120 in Kruje, Albania - 5
  • 2006 BMW 120 in Kruje, Albania - 6
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

BMW 120D KAMBIO AUTOMAT, 2.0 NAFT, VITI FUNDI 2006, LOOK M, BAXHO XHAMI,sensor parkimi para mbrapa, sensor shiu, sensor dritash, sensor i presionit te gomave, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike, larje feneresh, navi,cd,aux, bord komjuterik, limitator shpejtesie, sendiljet me frurje/cfryrje, ndezje fikje, start/stop, hapje mbyllje qendrore, ksenon, biksenon, condicioner clima, 8 airbag,abs,dtc, 4 goma te reja,240 mije km origjinale qe mund ti kontrrollini tek bmw, makina theksoj esht akull e paster si brenda po ashtu dhe jasht, shum e rrall ne llojin e saj, e gatshme per cfardolloj prove nga ana juaj, e sapoardhur nga ZVICRAme dogan te paguar gati per targa, shum e shpejte dhe teper ekonomike, cmimi 5900€ i diskutushem ju lutem vetem telefonata serioze jo humbje kohe, mundesi nderrimi me makin me te vogel

  • 069Show phone
  • Kruje
  • 10 January 2022