Shto te të preferuarat

2007' Seaswirl

€11,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
I skaduar
Lloj: Me motor të jashtëm

Shes skaf, marka Seaswirl. Model bowrider/open, me motorr Volvo Penta 3.0L (4kohesh) me gjatesi 5.5 metra dhe karrelon.
Viti prodhimit 2007. Skafi eshte me bojen dhe xhelin origjinal, me lekuren dhe tapicerine origjinale. Me sterio dhe speakers origjinal. Timon hidraulik.
Skafi eshte blere ne Angli te koncesionari i Seaswarl dhe ka patur nje pronar para meje. 150 ore pune.
Skafi eshte ne Himare dhe eshte perdorur dy jave ne tre sezonet e fundit veror.
Kontaktoni ne whatsup. 00447958299130.

Shiteni Makinën Tuaj