Shto te të preferuarat

2004' Polaris

€5,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2004 Polaris në Vlorë, Shqipëri
  • 2004 Polaris në Vlorë, Shqipëri
  • 2004 Polaris në Vlorë, Shqipëri
I skaduar
Lloj: Skutera uji

Shes motor uji te vitit 2004, me cilindrat 700cc fuqia 30kw me gjatesi 3.55m dhe gjerèsia 1.22m 3 vèndèsh. Mjeti èshtè nè gjèndje tè shkèlqyer dhe me dekumentacion pèrkatès tè rregullt. i gatshèm pèr çdo lloj prove, shitet pèr arsye mospèrdorimi. Té interesuarit tè kontaktojnè nè nr: 0696698544 (vetèm telefonata serioze, SHITET nuk ndrrohet me mjet tjeter). çmimi 5000€ i padiskutueshèm...

Shiteni Makinën Tuaj