Shto te të preferuarat

2016' Mercury

€15,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Lloj: Me motor të jashtëm

Shitet ose ndrrohet. Eshte blere ne greqi dhe eshte perdorur vetem disa here ne Shqiperi. Ka nje motorr mercury 150 dhe nje seadoo motorr rezerve. Eshte me letra deri ne 12 persona. Aktualisht ndodhet tek gjiri i lalzit.

Shitet 15000 euro i diskutueshem ose ndrrohet me varke/ gomone me te vogel ose me motorra uji.

Vetem telefonata serioze.

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 30 Prill 2020
Shiteni Makinën Tuaj