Shto te të preferuarat

2011' Mercury

€4,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Lloj: Me motor të jashtëm

Skafi esht ne super gjendje dhe shum i shpejt me letra esht shum i bukur DISPONON MOTOR 150 DY KOHESH cmimi 4200€

  • 069Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 1 Gusht 2019
Shiteni Makinën Tuaj