Shto te të preferuarat

2009' Mercury

€4,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Mercury në Durrës, Shqipëri
I skaduar
Lloj: Varkë shpejtësie

motoskaf 4.8 m. motor mercury 40-50 hp viti 2002 2kohe me trim dhe automishelant. skafi eshte ber i ri, impianti elektrik,grup timoni megjith kavo, pomp sentine, kavo gazi dhe kambio te re , tregues temperature, tregues xhirosh, drita navigimi, rollbar, antivegjetativ te ber garanci 1vit, shpejtesia maksimale 29 milie, konsumi 15L ne ore me shpejtesi maksimale. ME DOKUMENTA TE REGULLTA DHE SIGURACION TE PRERE. Skafi eshte ber si i ri motori ne gjendje perfekte me pak ore pune. Aktualisht eshte ne det dhe gati per prove

Shiteni Makinën Tuaj