Gjeni Varkat 

Anije në Shkodër

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €5,000

  2015' Sea Doo

  18 Qershor 2020, Shkodër

  SEA-DOO SPARK 2UP ROTAX® 900 ACE Viti 2015 

  Shto te të preferuarat

 • €2,280

  2003' Johnson BRP Model Tjeter

  9 Prill 2020, Shkodër

  shitet skafi gjendja super motor 25 hp, 5m me 1.7m, 0.7 i thelle, me gjith karrel, me letra Motorr 2 kohesh johnson cmimi 2280 euro ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Yamaran Escape

  €5,000

  2010' Yamaran Escape

  I skaduar22 Shkurt 2018, Shkodër

  Esht me letra te prera ka dy shtreter banjo dy flak gazi per hatim lavaman panel solar vinc spirance pomp uji depozit uji pishem dhe ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj