Shto te të preferuarat

2010' Yamaran Escape

€5,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 Yamaran Escape në Shkodër, Shqipëri
  • 2010 Yamaran Escape në Shkodër, Shqipëri
  • 2010 Yamaran Escape në Shkodër, Shqipëri
I skaduar
Lloj: Me motor të jashtëm

Esht me letra te prera ka dy shtreter banjo dy flak gazi per hatim lavaman panel solar vinc spirance pomp uji depozit uji pishem dhe marifon karrelin e vet zink , ka nevoj bojatisje i diskitushem cmimi dhe nderrohet

Shiteni Makinën Tuaj