Gjeni Motorin 

Motorët në Pogradec

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
  • €1,550

    1999' Honda CBR

    I skaduar7 Nëntor 2019, Pogradec

    Motorri Honda CBR 900 cc eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,te interesuarit mund ta provojne . Mundesi nderrimi me Honda Shadow deri ... 

    Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj