Shto te të preferuarat

1999' Honda CBR

€1,550
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Trupi: Super Sport

Motorri Honda CBR 900 cc eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,te interesuarit mund ta provojne .
Mundesi nderrimi me Honda Shadow deri ne 600 cc me letra dhe ne gjendje te mire.

  • 069Tregoni telefonin
  • Pogradec
  • 7 Nëntor 2019
Shiteni Makinën Tuaj