Shto te të preferuarat

2017' Honda NCX

€5,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Trupi: Për Rrugë të Gjata

I sa po ardhur nga italia me dogane dhe dokumenta te paguara per 1 vit.20000 Km viti 2017 gjendje perfekte
dhe te gjitha sherbimet e kryera

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 8 Gusht 2019
Shiteni Makinën Tuaj