Shto te të preferuarat

2004' Honda CBR

€2,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
I skaduar
Trupi: Për Rrugë të Gjata

Shitet Honda cbr 600 cc.viti 2004.me letra te rregullta dhe per jasht.letrat deri ne korrik 2019. Vaj e filtra + ferrota para mbrapa te sapo ndruara..ne gjendje shum te mir...cmimi i diskutushem

Shiteni Makinën Tuaj