Shto te të preferuarat

2006' Honda CBF

€2,600
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Trupi: Për Rrugë të Gjata

Shitet ndrohet Honda Hornet cb 600 cc.viti 2006,marmit extra Mivv,portotarg extra,filter ajri BMC sportiv,gomat 90%.40000 km,letrat deri ne qershor 2020 te rregullta dhe per jasht 100%.cmimi i diskutushem...

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 24 Tetor 2019
Shiteni Makinën Tuaj