Shto te të preferuarat

2013' Honda CB

€3,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
I skaduar
Trupi: Për Rrugë të Gjata

Honda Hornet CB600
- Vit prodhimit 2013 , 105HP
- Motorri ne gjendje perfekte
- 20.000 Kilometra
- Filtrat, ferrotat para dhe mbrapa, alkoli i frenave, gomat, te gjitha te sapo nderruara.
- Konsum 4-5 Litra
- ABS combined, frena me sistem ABS, combined nenkupton qe kur shoferi prek frenat para motorri
automatikisht mban dhe frena para, sipas terrenit dhe nevojes se mjetit, pra frenimi eshte i kombinuar dhe shume me efektiv se sistemet tradicionale.
- Pasqyra dhe dorezat e frenave dhe freksionit Rizoma
- Prapafango sportive ekstra
- Marmite Akrapovic 800 Euro
- Letrat te paguara deri ne qershor 2019

Kontakt 0686066070

Shiteni Makinën Tuaj