Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2016' Honda Africa Twin 1000 cc

€11,300
Trupi:Rrugë

Motori eshte me dokumentacion te rregullt dhe me letra te paguara. Ka 28.000 km Cel. 0692313854

Support Ukraine