Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2017' Honda

€5,300
2017' Honda photo #1
Trupi:Skuter (motoçikletë e vogël)

Shitet Honda SH 300 ABS.
Vaj filtra ferrota te sapo bera, goma te reja mischelin. Xham extra sport Givi. Km 11500. Viti 12/2017
Baule origjinale Honda.
Full Led. Motorri ndizet me celes ne xhep.
Gjendje perfekte dhe shume i paster si i ri. I sapo ardhur nga Zvicra dhe i targuar me letra shqiptare.
Nr kontakt 0672039303

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 4 Maj 2023
Support Ukraine