Shto te të preferuarat

2013' Honda

€4,999
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Trupi: Rrugë

Vetem shitet , Honda 700 , prodhim 2013 , 6 marshe . Sapo ardhur nga zvicra ,i targuar dhe me sherbime te kryera. Super motorr, per qytet dhe rrug te gjate . 0695833355 #instagram is_automotive .

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 12 Shtator 2019
Shiteni Makinën Tuaj