Shto te të preferuarat

2007' BMW

€6,750
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Trupi: Rrugë

Shitet motorri. Gjendje perfekte dhe te gjitha sherbimet e kryera.Dokumentacioni i rregullt dhe te paguara per 1 vit.40000 Km Gomat dhe vaji te sa po nderruara.

  • 068Tregoni telefonin
  • Geri
  • Tiranë
  • 23 Prill 2020
Shiteni Makinën Tuaj