Shto te të preferuarat

2007' BMW RT 1200

€7,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Trupi: Rrugë

Shitet motorri. Gjendje perfekte dhe te gjitha sherbimet e kryera.Dokumentacioni i rregullt dhe te paguara per 1 vit.36000 Km Gomat dhe vaji te sa po nderruara.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 29 Gusht 2019
Shiteni Makinën Tuaj