Shto te të preferuarat

2010' Volvo XC90

€8,000Disk.
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 Volvo XC90 në Durrës, Shqipëri
  • 2010 Volvo XC90 në Durrës, Shqipëri - 2
  • 2010 Volvo XC90 në Durrës, Shqipëri - 3
  • 2010 Volvo XC90 në Durrës, Shqipëri - 4
  • 2010 Volvo XC90 në Durrës, Shqipëri - 5
  • 2010 Volvo XC90 në Durrës, Shqipëri - 6
  • 2010 Volvo XC90 në Durrës, Shqipëri - 7
I shitur
Trupi: Fuoristradë - 4 dyer, 5 vende
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 168000 km
Karburanti: Benzinë + LPG
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E kuqe metalik
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Freskuese, Sedile me Kontroll Elektrik, Ajër i Kondicionuar nga prapa, Pedal i Rregullueshëm, Rreshti i 3-të i sedileve
I jashtëm: Goma të reja, Drita mjegulle, Vend për bagazhet
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Kontrolli i Tërheqjes
Elektronikë: Bluetooth, Radio AM/FM , Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Bluetooth, Ndihmesë Parkimi, Marshi Parkimit, Aparaturë Automatike, Porta për MP3, Stereo/Kasetë

Volvo XC90 në Shitje 3.2 Benzine, Viti 2010, Transmision automatik. Makinë ekonomike dhe komode për 6 persona.