Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2009' Volvo Xc 90

€7,900
  • 2009 Volvo Xc 90 në Durrës, Shqipëri
  • 2009 Volvo Xc 90 në Durrës, Shqipëri - 2
  • 2009 Volvo Xc 90 në Durrës, Shqipëri - 3
  • 2009 Volvo Xc 90 në Durrës, Shqipëri - 4
  • 2009 Volvo Xc 90 në Durrës, Shqipëri - 5
  • 2009 Volvo Xc 90 në Durrës, Shqipëri - 6
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Volvo XC90 2.4 Naftë viti 2009 e sapoardhur nga Zvicra,ne gjendje perfekte 219 mije Km me liber sherbimi. Kambio Automat 4x4, me opsionin “Winter” per ne bore, akull apo terene te veshtira. Tapiceri e veçant, Sensor parkimi mbrapa, Sensor Shiu, Navigator, Audio super cilesor “Bokse” nga me te mirat e Volvo, AUX, Sendile elektrike me ngrohje, Pilot Automatik, 7 Vende, Xhama te pare dopio, Xhama te zinje orgjinal, Klima automatike me dy zona, ABS, DSTC, Isofix, Disqe Alumini R19, R18. Dogan e paguar dhe gati per targa. Çmimi 8500€ i diskutueshem.

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 21 Nëntor 2021