Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Volvo Xc 60

€17,500
2015' Volvo Xc 60 photo #1
2015' Volvo Xc 60 photo #2
2015' Volvo Xc 60 photo #3
2015' Volvo Xc 60 photo #4
2015' Volvo Xc 60 photo #5
2015' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Volvo xc60 viti 2015 Polestar+edicion e shum e vecantr nr modelin e vet gas/benzin impiant Italian ,makina eshte super full ne modelin e vet me 208 KM origjinal te dokumentuar mund ta kontrolloni ne koncesionar perkates super paster full opsione :distronic ,navigator,bixenon fener inteligjent sipas terenit,blic te pasqyra,nderrim korsie,sensor parkimi,kamera parkimi,sistem premium sound muzike,tavan full xhami,timon me ngrohje dhe F1,sedilje me ngrohje,pasqyra fotokromatike me levizje kur parkon,kroskot led 3 modele ,keyless ndez me celes ne xhep,opsion Sport ne leven e marshit per opsionet qe disponon eshte me full i mundeshem ne modelin e vete .Me sherbime te bera te gjitha te Volvo ne autostrade te Bujari

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 1 Nëntor 2023
Support Ukraine