Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Volvo Xc 60

€18,500
2015' Volvo Xc 60 photo #1
2015' Volvo Xc 60 photo #2
2015' Volvo Xc 60 photo #3
2015' Volvo Xc 60 photo #4
2015' Volvo Xc 60 photo #5
2015' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj, 3 javë më parë
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Volvo xc60 viti 2015 premier+edicion gas/benzin e sapotarguar dhe e kualiduar,impiant me garanci i sapovendosur Italian ,makina eshte super full ne modelin e vet me 178 km origjinal te dokumentuar e bler ne koncesionar volvo toronto mund ta kontrolloni ne koncesionar perkates super paster me distronic ,navigator,bixenon fener inteligjent sipas terenit,blic te pasqyra,nderrim korsie,sensor parkimi,kamera,tavan full xhami,timon me ngrohje dhe F1,sedilje me ngrohje,pasqyra me levizje kur parkon,kroskot led 3 modele ,keyless ndez me celes ne xhep,opsion Sport ne leven e marshit 310 HP fabrike per opsionet qe disponon eshte me full i mundeshem ne modelin e vete .Me sherbime te bera te gjitha te Volvo ne autostrade te Bujari

Support Ukraine