Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Volvo Xc 60

€17,200
2014' Volvo Xc 60 photo #1
2014' Volvo Xc 60 photo #2
2014' Volvo Xc 60 photo #3
2014' Volvo Xc 60 photo #4
2014' Volvo Xc 60 photo #5
2014' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Volvo Xc60 Ocena Race edicion 2014 benzine+gaz marka
autogaz italia dhe me sherbime te sapo bera,shum e vecante ne modelin e vet makina eshte super full me 203 KM origjinal te dokumentuar mund ta kontrolloni ne koncesionar perkates super paster full opsione :distronic ,bixenon fener inteligjent sipas terenit,blic te pasqyra,nderrim korsie,sensor parkimi,kamera parkimi,sistem premium sound muzike,tavan full xhami,timon me ngrohje dhe F1,sedilje me ngrohje,pasqyra fotokromatike me levizje kur parkon,kroskot led 3 modele ,keyless ndez me celes ne xhep,opsion Sport ne leven e marshit per opsionet qe disponon eshte me full i mundeshem ne modelin e vete me dogane te paguar gati per targa
Cmimi 17200€ i diskuteshem pasi te shihet makina

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 29 Tetor 2023
Support Ukraine