2014' Volvo Xc 60 photo #1
2014' Volvo Xc 60 photo #2
2014' Volvo Xc 60 photo #3
2014' Volvo Xc 60 photo #4
2014' Volvo Xc 60 photo #5
2014' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto

2014' Volvo Xc 60

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€16,000
Publikuar 8 Mars 2024ID: ecq0re

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2014' Volvo Xc 60

Volvo XC60 T6 INSCRIPTION (e veçant në llojin e vet)
- 3.0 T6 BENZINE
- 173000 km
- Kambio Automatike
- Komanda ne Timon
- Computer Board
- Pilot automatik & limitator shpejtesie
- Kamer Parkimi
- Sendilje elektrike (me ngrohje)
- Pasqyra elektrike
- AC klimatronic bizona
- Audio fm/am,, aux, Cd, mp3, usb
- Blind spot Assist
-Full Panorama
-Fener inteligjent
-Goma 90%
-Larje fenerash
-Sensor parkimi
-Nderrim korsie
-Bagazhi me buton
-Xhama te zinjë
-Premium sport
-Kroskoti me qepje
-Timon me ngrohje
-📂Makina eshte ne gjendje Perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi. Pranon impjant gazi 100%. .Me dogan te paguar gati per targim.

Support Ukraine