2012' Volvo Xc 60 photo #1
2012' Volvo Xc 60 photo #2
2012' Volvo Xc 60 photo #3
2012' Volvo Xc 60 photo #4
2012' Volvo Xc 60 photo #5
2012' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto

2012' Volvo Xc 60

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,000
Publikuar 13 Maj 2024ID: yIjfnG

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Volvo Xc 60

SHITET↩️
ℹ️ VOLVO XC60 D4
ℹ️ VITI 2012
ℹ️Forca motorike :2.0
ℹ️ 212.000 (te çertifikuara)
ℹ️Karburanti:Nafë
ℹ️Letrat:Dogan e paguar
📁Lista opsioneve:
▪️Sensore parkimi
▪️Kamer Parkimi
▪️Sallon lekure gjendje perfekte
▪️Sendilje Me Ngrohje
▪️Sedilje Para elektrike + memorje
▪️Sedilje Para me suport trupi
▪️Bluetooth
▪️City Safety
▪️Radio-CD Aux
▪️Tavan xhami
▪️Klima 2 zona
▪️Fener Led dhe Stopa Led
▪️Limitor shpejtesie
ℹ️ MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR DHE ÇDO SHERBIM TE KRYER & E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR
Çmimi: € i diskutushem

✅ @ermeliauto ( Instagram )
ERMELI AUTO ( Facebook )
www.ermeliauto.com

Support Ukraine