2012' Volvo Xc 60 photo #1
2012' Volvo Xc 60 photo #2
2012' Volvo Xc 60 photo #3
2012' Volvo Xc 60 photo #4
2012' Volvo Xc 60 photo #5
2012' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto

2012' Volvo Xc 60

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,500
Publikuar 16 Nëntor 2023
Përditësuar 6 Korrik 2024
ID: y1Xhmc

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Volvo Xc 60

Me dogane te paguar, targimi i perfshire,
Sedilje Lekure Elektrike me Ngrohje Fryrje dhe Memorie,
Klima 4-Zonale me filter Karboni,
Tavan Panoramik me Hapje me Dy pozicione dhe perde,
Modeli T6 AWD me motorr 2953 kubik me 304 kuaj fuqi te cilin nuk e kap taksa e luksit,
Bagazh me Hapje me Buton,
Sensor parkimi Para-Mbrapa me Kamera Parkimi,
Dy Marmita,
Stopa LED,
Celes me Pult Keyless Entry - makina hapet dhe mbyllet vetem me nje prekje te dorezes pa perdorur pultin,
Disqe 18",
Blind Spot Assist - Trekendesha ne pasqyre,
4x4 AWD me opsion DSTC Anti-Rreshkitje,
City Safety- Frenim Automatik,
Pasqyra Elektrike me sinjale te integruara,
Mbyllje qendrore,
Timon Elektrik Druri me Komanda Ulje- Ngritje,
Pilot Automatik,
Start&Stop - Ndezje me buton,
Kompjuter Bordi,
Frena dore me Buton,
Kambio Automatike me opsion +/-,
Xhama Elektrik dhe te ZINJ nga Fabrika,
Tapiceri Lekure e Zeze me Veshje Druri,
Mbeshtetese Krahu Lekure Para-Mbrapa,
Shina ne tavan,
Ganxhe per Terheqje,
Sistem Audio me Ekran te madh, 12 Bokse High Performance Sound me AUX USB Bluetooth dhe bagazhiere me 6 CD,

Support Ukraine