Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2012' Volvo Xc 60

€13,000
6 foto
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet volvo XC60 2 nafte 2021 automat. Targuar ne shkurt makina ne gjendje te shkelqyer, te gjitha sherbimet e bera, gomat e reja, shume e paster jashte dhe brenda, shume ekonomike. Shitet 13 000 euro

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 20 Qershor 2022
Support Ukraine