Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Volvo Xc 60

€12,700
2012' Volvo Xc 60 photo #1
2012' Volvo Xc 60 photo #2
2012' Volvo Xc 60 photo #3
2012' Volvo Xc 60 photo #4
2012' Volvo Xc 60 photo #5
2012' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

▪️MARKA: VOLVO
▪️MODELI: XC 60
▪️VITI: 2012
▪️KM: 178.695 ( te certefikuara )
▪️MOTOR: 2.4
▪️KAMBJO: AUTOMATIKE
▪️D5 AWD
▪️Opsionet :
▪️Key less Go
▪️Distronic
▪️Audio High Performance
▪️Navigator 2D dhe 3D
▪️Drita Inteligjente Bi-Xenon
▪️Kroskot dixhital i personalizueshèm(3 Sfonde)
▪️Sistem Multimedia me akses nè internet
▪️Start/Stop
▪️Inteligjent / Fikje ne Trafik
▪️Mbyllje automatike e dyerve tè pasme (Child Locks)
▪️Suport ne sediliet e pasme per femijet
▪️Child Seats
▪️Sedilie elektrike me memorie he ngrohje
▪️Pasqyra anèsore fotokromatike
▪️Ambient Lighting
▪️Sensor Parkimi tè parè dhe tè pasèm
▪️Sensor Shiu
▪️Xhama tè zinj sipas standartit
▪️ECO+ Drive Guide
▪️DVD, CD&USB Player WMA, MP3&MP4
▪️Bluetooth
▪️Auto-Hold
▪️Drita DRL LED
▪️Kamera parkimi e pasme
▪️Disqe Alumini R18, goma tè reja
▪️Klima AC ( Automatike me 2 Zona )
▪️ABS, DSTC, EBA, SIPS, ROPS, WHIPS
▪️Alarm
▪️Isofix
▪️City Safety
▪️Goma 95 %
▪️Disqe Alumini
▪️MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
▪️SHUME E PASTER BRENDA & JASHT
▪️ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA
🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
📁CMIMI: 12.700 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDRRIMI )

🚘📍LUSHNJE

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 19 Shtator 2023
Support Ukraine