2011' Volvo Xc 60 photo #1
2011' Volvo Xc 60 photo #2
2011' Volvo Xc 60 photo #3
2011' Volvo Xc 60 photo #4
2011' Volvo Xc 60 photo #5
2011' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto

2011' Volvo Xc 60

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,700
Publikuar 4 Korrik 2024ID: rwlUK1

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2011' Volvo Xc 60

2011 VOLVO XC60 T6 AWD🔥R-Design🔥
- Motorri 3.0 Benzine pa takse luksi i konvertueshem 100% ne gaz
- 123k Milje
- Kambio automatike
- AWD 4x4
- Fenere Bi-Xenon
- R-Design brenda dhe jashte
- Disqe R Design
- Tavan xhami panoramik
- Interior lekure bezhe dhe e zeze
- Timoni R Design
- Kroskoti me fusha blu R Design
- Sistem audio premium
- Bluetooth, CD/DVD, AUX, MP3
- Sensore parkimi
- Kamera parkimi
- Keyless Go (Hapje Mbyllje Ndezje pa celes)
- Bagazhi me mbyllje me buton
- City Safety (vete frenim se rast rreziku)
- Sedile me memorje, ngrohje para dhe mbrapa
- Frena dore elektrike
- Pilot automatik etj.
CMIMI: 10,700€

Support Ukraine